KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316068
nr 1331 6068
Lennart Möller (Sverige). "Från Stranden". Komposition med stenar. Signerad, daterad 1993. Olja på duk, 45x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juni 2020
kl 18:45:29
26/5 23:02:45
500 kr
28/5 11:57:01